
1 / 5
Ouxi Q8 Fatbike
Voordelen van deze fatbike:
- Extra lang zadel
- Actieradius van 100 km
- Krachtige accu (48v en 20Ah)
- Richtingaanwijzers
- Remlicht
- Built-in alarmsysteem
- Mogelijk om een voorrek te bevestigen
- Hydraulische remmen
- Kettingkast
- Kenda dikke banden
Komt met:
- Oplader
- Handleiding
- Fietspomp
- Toolkit
- Voordrager
- Voetsteuntjes
| Actieradius | 100km |
| Motor | 250W |
| Batterij Oplaadtijd (0% tot 100%) | 7-8 uur |
| Garantie | 2 Jaar garantie op alle onderdelen behalve verbruiksonderdelen (bijvoorbeeld: remblokken). |
| Remmen | Hydraulische schijfremmen |
| Vering | 1, Bij de voorvork |
| Maximaal Gewicht | 150kg |
| Gewicht | 40kg |
| Framemaat | 75cm |
| Versnelling | 7 Schimano versnellingen |
| Led-verlichting | Voor- en achterverlichting |
| Gashendel | Niet inbegrepen, (illegaal) |
Voordelen van deze fatbike:
- Extra lang zadel
- Actieradius van 100 km
- Krachtige accu (48v en 20Ah)
- Richtingaanwijzers
- Remlicht
- Built-in alarmsysteem
- Mogelijk om een voorrek te bevestigen
- Hydraulische remmen
- Kettingkast
- Kenda dikke banden
Komt met:
- Oplader
- Handleiding
- Fietspomp
- Toolkit
- Voordrager
- Voetsteuntjes
| Actieradius | 100km |
| Motor | 250W |
| Batterij Oplaadtijd (0% tot 100%) | 7-8 uur |
| Garantie | 2 Jaar garantie op alle onderdelen behalve verbruiksonderdelen (bijvoorbeeld: remblokken). |
| Remmen | Hydraulische schijfremmen |
| Vering | 1, Bij de voorvork |
| Maximaal Gewicht | 150kg |
| Gewicht | 40kg |
| Framemaat | 75cm |
| Versnelling | 7 Schimano versnellingen |
| Led-verlichting | Voor- en achterverlichting |
| Gashendel | Niet inbegrepen, (illegaal) |
Selecteer Kleur
Selecteer Levering
Vanaf $548.36
Origineel: $1,566.73
-65%Ouxi Q8 Fatbike—
$1,566.73
$548.36Description
Voordelen van deze fatbike:
- Extra lang zadel
- Actieradius van 100 km
- Krachtige accu (48v en 20Ah)
- Richtingaanwijzers
- Remlicht
- Built-in alarmsysteem
- Mogelijk om een voorrek te bevestigen
- Hydraulische remmen
- Kettingkast
- Kenda dikke banden
Komt met:
- Oplader
- Handleiding
- Fietspomp
- Toolkit
- Voordrager
- Voetsteuntjes
| Actieradius | 100km |
| Motor | 250W |
| Batterij Oplaadtijd (0% tot 100%) | 7-8 uur |
| Garantie | 2 Jaar garantie op alle onderdelen behalve verbruiksonderdelen (bijvoorbeeld: remblokken). |
| Remmen | Hydraulische schijfremmen |
| Vering | 1, Bij de voorvork |
| Maximaal Gewicht | 150kg |
| Gewicht | 40kg |
| Framemaat | 75cm |
| Versnelling | 7 Schimano versnellingen |
| Led-verlichting | Voor- en achterverlichting |
| Gashendel | Niet inbegrepen, (illegaal) |





















