
1 / 8
+3
Engwe EP-2 Pro Fatbike
Voordelen van deze fatbike:
- Actieradius van 75 km
- Krachtige accu (48v en 15Ah)
- Remlicht
- Mechanische schijfremmen
- 20inch banden
Komt met:
- Oplader
- Handleiding
- Fietspomp
- Toolkit
| Actieradius | 75km |
| Motor | 250W |
| Batterij Oplaadtijd (0% tot 100%) | 6-7 uur |
| Garantie | 2 Jaar garantie op alle onderdelen behalve verbruiksonderdelen (bijvoorbeeld: remblokken). |
| Remmen | Mechanische schijfremmen |
| Vering | 1, bij de voorvork |
| Maximaal Gewicht | 150kg |
| Gewicht | 34kg |
| Framemaat | 75cm |
| Versnelling | 7 Schimano versnellingen |
| Led-verlichting | Voor- en achterverlichting |
| Gashendel | Niet inbegrepen, (illegaal) |
Voordelen van deze fatbike:
- Actieradius van 75 km
- Krachtige accu (48v en 15Ah)
- Remlicht
- Mechanische schijfremmen
- 20inch banden
Komt met:
- Oplader
- Handleiding
- Fietspomp
- Toolkit
| Actieradius | 75km |
| Motor | 250W |
| Batterij Oplaadtijd (0% tot 100%) | 6-7 uur |
| Garantie | 2 Jaar garantie op alle onderdelen behalve verbruiksonderdelen (bijvoorbeeld: remblokken). |
| Remmen | Mechanische schijfremmen |
| Vering | 1, bij de voorvork |
| Maximaal Gewicht | 150kg |
| Gewicht | 34kg |
| Framemaat | 75cm |
| Versnelling | 7 Schimano versnellingen |
| Led-verlichting | Voor- en achterverlichting |
| Gashendel | Niet inbegrepen, (illegaal) |
Selecteer Kleur
Selecteer Levering
Vanaf $446.73
Origineel: $1,276.38
-65%Engwe EP-2 Pro Fatbike—
$1,276.38
$446.73Description
Voordelen van deze fatbike:
- Actieradius van 75 km
- Krachtige accu (48v en 15Ah)
- Remlicht
- Mechanische schijfremmen
- 20inch banden
Komt met:
- Oplader
- Handleiding
- Fietspomp
- Toolkit
| Actieradius | 75km |
| Motor | 250W |
| Batterij Oplaadtijd (0% tot 100%) | 6-7 uur |
| Garantie | 2 Jaar garantie op alle onderdelen behalve verbruiksonderdelen (bijvoorbeeld: remblokken). |
| Remmen | Mechanische schijfremmen |
| Vering | 1, bij de voorvork |
| Maximaal Gewicht | 150kg |
| Gewicht | 34kg |
| Framemaat | 75cm |
| Versnelling | 7 Schimano versnellingen |
| Led-verlichting | Voor- en achterverlichting |
| Gashendel | Niet inbegrepen, (illegaal) |












