
1 / 3
Engwe M20 Fatbike
Voordelen van deze fatbike:
- Actieradius van 75 km
- Krachtige accu (48v en 15Ah)
- Remlicht
- Mechanische schijfremmen
- 20inch banden
Komt met:
- Oplader
- Handleiding
- Fietspomp
- Toolkit
| Actieradius | 75km |
| Motor | 250W |
| Batterij Oplaadtijd (0% tot 100%) | 6-7 uur |
| Garantie | 2 Jaar garantie op alle onderdelen behalve verbruiksonderdelen (bijvoorbeeld: remblokken). |
| Remmen | Mechanische schijfremmen |
| Vering | 2, bij het frame en bij de voorvork |
| Maximaal Gewicht | 150kg |
| Gewicht | 34kg |
| Framemaat | 75cm |
| Versnelling | 7 Schimano versnellingen |
| Led-verlichting | Voor- en achterverlichting |
| Gashendel | Niet inbegrepen, (illegaal) |
Voordelen van deze fatbike:
- Actieradius van 75 km
- Krachtige accu (48v en 15Ah)
- Remlicht
- Mechanische schijfremmen
- 20inch banden
Komt met:
- Oplader
- Handleiding
- Fietspomp
- Toolkit
| Actieradius | 75km |
| Motor | 250W |
| Batterij Oplaadtijd (0% tot 100%) | 6-7 uur |
| Garantie | 2 Jaar garantie op alle onderdelen behalve verbruiksonderdelen (bijvoorbeeld: remblokken). |
| Remmen | Mechanische schijfremmen |
| Vering | 2, bij het frame en bij de voorvork |
| Maximaal Gewicht | 150kg |
| Gewicht | 34kg |
| Framemaat | 75cm |
| Versnelling | 7 Schimano versnellingen |
| Led-verlichting | Voor- en achterverlichting |
| Gashendel | Niet inbegrepen, (illegaal) |
Selecteer Kleur
Selecteer Levering
Vanaf $467.06
Origineel: $1,334.45
-65%Engwe M20 Fatbike—
$1,334.45
$467.06Description
Voordelen van deze fatbike:
- Actieradius van 75 km
- Krachtige accu (48v en 15Ah)
- Remlicht
- Mechanische schijfremmen
- 20inch banden
Komt met:
- Oplader
- Handleiding
- Fietspomp
- Toolkit
| Actieradius | 75km |
| Motor | 250W |
| Batterij Oplaadtijd (0% tot 100%) | 6-7 uur |
| Garantie | 2 Jaar garantie op alle onderdelen behalve verbruiksonderdelen (bijvoorbeeld: remblokken). |
| Remmen | Mechanische schijfremmen |
| Vering | 2, bij het frame en bij de voorvork |
| Maximaal Gewicht | 150kg |
| Gewicht | 34kg |
| Framemaat | 75cm |
| Versnelling | 7 Schimano versnellingen |
| Led-verlichting | Voor- en achterverlichting |
| Gashendel | Niet inbegrepen, (illegaal) |












