
1 / 12
+7
Engwe P20 Electrische Vouwfiets
Voordelen van deze fatbike:
- Actieradius van 100 km
- Krachtige accu (36W en 9.6Ah)
- Remlicht
- Belt-drive 30.000km onderhoudsvrije riem.
- Hydraulische schijfremmen
- Lekvrije 20inch banden
Komt met:
- Oplader
- Handleiding
- Fietspomp
- Toolkit
| Actieradius | 100km |
| Motor | 250W |
| Batterij Oplaadtijd (0% tot 100%) | 4-6 uur |
| Garantie | 2 Jaar garantie op alle onderdelen behalve verbruiksonderdelen (bijvoorbeeld: remblokken). |
| Remmen | Hydraulische schijfremmen |
| Vering | Geen |
| Maximaal Gewicht | 150kg |
| Gewicht | 18kg |
| Framemaat | 50cm |
| Versnelling | Automatische versnelling |
| Led-verlichting | Voor- en achterverlichting |
| Gashendel | Niet inbegrepen, (illegaal) |
Voordelen van deze fatbike:
- Actieradius van 100 km
- Krachtige accu (36W en 9.6Ah)
- Remlicht
- Belt-drive 30.000km onderhoudsvrije riem.
- Hydraulische schijfremmen
- Lekvrije 20inch banden
Komt met:
- Oplader
- Handleiding
- Fietspomp
- Toolkit
| Actieradius | 100km |
| Motor | 250W |
| Batterij Oplaadtijd (0% tot 100%) | 4-6 uur |
| Garantie | 2 Jaar garantie op alle onderdelen behalve verbruiksonderdelen (bijvoorbeeld: remblokken). |
| Remmen | Hydraulische schijfremmen |
| Vering | Geen |
| Maximaal Gewicht | 150kg |
| Gewicht | 18kg |
| Framemaat | 50cm |
| Versnelling | Automatische versnelling |
| Led-verlichting | Voor- en achterverlichting |
| Gashendel | Niet inbegrepen, (illegaal) |
Selecteer Kleur
Selecteer Levering
Vanaf $507.71
Origineel: $1,450.59
-65%Engwe P20 Electrische Vouwfiets—
$1,450.59
$507.71Description
Voordelen van deze fatbike:
- Actieradius van 100 km
- Krachtige accu (36W en 9.6Ah)
- Remlicht
- Belt-drive 30.000km onderhoudsvrije riem.
- Hydraulische schijfremmen
- Lekvrije 20inch banden
Komt met:
- Oplader
- Handleiding
- Fietspomp
- Toolkit
| Actieradius | 100km |
| Motor | 250W |
| Batterij Oplaadtijd (0% tot 100%) | 4-6 uur |
| Garantie | 2 Jaar garantie op alle onderdelen behalve verbruiksonderdelen (bijvoorbeeld: remblokken). |
| Remmen | Hydraulische schijfremmen |
| Vering | Geen |
| Maximaal Gewicht | 150kg |
| Gewicht | 18kg |
| Framemaat | 50cm |
| Versnelling | Automatische versnelling |
| Led-verlichting | Voor- en achterverlichting |
| Gashendel | Niet inbegrepen, (illegaal) |











