
1 / 8
+3
Engwe T14 Electrische Vouwfiets
Voordelen van deze fatbike:
- Actieradius van 45 km
- Comfortabel zadel
- Remlicht
- LCD scherm
- Hydraulische schijfremmen
Komt met:
- Oplader
- Handleiding
- Fietspomp
- Toolkit
| Actieradius | 45km |
| Motor | 250W |
| Batterij Oplaadtijd (0% tot 100%) | 4-6 uur |
| Garantie | 2 Jaar garantie op alle onderdelen behalve verbruiksonderdelen (bijvoorbeeld: remblokken). |
| Remmen | Mechanische schijfremmen |
| Vering | Geen |
| Maximaal Gewicht | 150kg |
| Gewicht | 18kg |
| Framemaat | 50cm |
| Versnelling | Automatische versnelling |
| Led-verlichting | Voor- en achterverlichting |
| Gashendel | Niet inbegrepen, (illegaal) |
Voordelen van deze fatbike:
- Actieradius van 45 km
- Comfortabel zadel
- Remlicht
- LCD scherm
- Hydraulische schijfremmen
Komt met:
- Oplader
- Handleiding
- Fietspomp
- Toolkit
| Actieradius | 45km |
| Motor | 250W |
| Batterij Oplaadtijd (0% tot 100%) | 4-6 uur |
| Garantie | 2 Jaar garantie op alle onderdelen behalve verbruiksonderdelen (bijvoorbeeld: remblokken). |
| Remmen | Mechanische schijfremmen |
| Vering | Geen |
| Maximaal Gewicht | 150kg |
| Gewicht | 18kg |
| Framemaat | 50cm |
| Versnelling | Automatische versnelling |
| Led-verlichting | Voor- en achterverlichting |
| Gashendel | Niet inbegrepen, (illegaal) |
Selecteer Kleur
Selecteer Levering
Vanaf $284.14
Origineel: $811.82
-65%Engwe T14 Electrische Vouwfiets—
$811.82
$284.14Description
Voordelen van deze fatbike:
- Actieradius van 45 km
- Comfortabel zadel
- Remlicht
- LCD scherm
- Hydraulische schijfremmen
Komt met:
- Oplader
- Handleiding
- Fietspomp
- Toolkit
| Actieradius | 45km |
| Motor | 250W |
| Batterij Oplaadtijd (0% tot 100%) | 4-6 uur |
| Garantie | 2 Jaar garantie op alle onderdelen behalve verbruiksonderdelen (bijvoorbeeld: remblokken). |
| Remmen | Mechanische schijfremmen |
| Vering | Geen |
| Maximaal Gewicht | 150kg |
| Gewicht | 18kg |
| Framemaat | 50cm |
| Versnelling | Automatische versnelling |
| Led-verlichting | Voor- en achterverlichting |
| Gashendel | Niet inbegrepen, (illegaal) |











